Wyszukaj wg województw
Wyszukaj na mapie
Wyszukaj uzdrowisko

Brak uzdrowiskaSprawdź poprawność frazy wyszukiwania.

Przejdź do stopki

Jutrzenka Medical Spa

Opis:

Jutrzenka Medical SPA to powstały w 2015 roku jeden z najbardziej luksusowych obiektów uzdrowiskowo-sanatoryjnych w Polsce, który dzięki połączeniu podziemnymi korytarzami z pozostałymi obiektami sanatoryjnymi, które zostały kompleksowo zmodernizowane i urządzone w jednakowym stylu, stanowią 
harmonijny kompleks wypoczynkowo – rehabilitacyjny, położony w przepięknym ogrodzie różanym.
Na 4 kondygnacjach znajdują się 494 komfortowo i wygodnie urządzone pokoje typu LUX i KOMFORT  – 1 i 2 - osobowe, pokoje rodzinne oraz apartamenty. Wszystkie pokoje mają balkon. 

Wszystkie pokoje wyposażone są w TV LCD, klimatyzację sterowaną indywidualnie, telefon, zestaw do zaparzania kawy i herbaty, łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, pokoje dla gości komercyjnych wyposażono dodatkowo w szlafroki kąpielowe i kapcie.


Jutrzenka to obiekt bez barier architektonicznych, w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych, z dwoma komfortowymi jadalniami, salą konferencyjną, gabinetami lekarskimi oraz własną bazą zabiegową: gabinetami fizykoterapii, kinezyterapii, masażu leczniczego oraz salą do zajęć ruchowych.

Największy obiekt naszego uzdrowiska połączony jest podziemnym tunelem komunikacyjnym z obiektem Hutnik oraz Zakładem Przyrodoleczniczym, w którym znajduje się basen rehabilitacyjny oraz baza zabiegowa oferująca szeroki wachlarz zabiegów balneologicznych.

 

Lokalizacja na mapie:

48861