Wyszukaj wg województw
Wyszukaj na mapie
Wyszukaj uzdrowisko

Brak uzdrowiskaSprawdź poprawność frazy wyszukiwania.

Przejdź do stopki

Trasy konne

Opis:

 - JAWORKI - SZLACHTOWA, przejście przez potok Grajcarek nad kościołem, koło leśniczówki    "Stare",
ścieżkami przez pola i hale w stronę Szlachtowej, Szlachtowa - Staszowa, kierunek    przez Niterbag, Gabańkę, ścieżkami do Staszowej
 - STASZOWA - PRZYSŁOP, drogą gminną i leśną nr 12 wzdłuż potoku Sopotnickiego, osada    Potoki, do przysiółka Przysłop.
 - PZRYSŁOP - KROŚCIENKO, wzdłuż czerwonego szlaku przez Dzwonkówkę, Groń, Stajkową    do Krościenka.
 - PRZECHYBA - PRZYSŁOP, nartostradą do stokówki biegnącej wzdłuż potoku Jastrzębiego do    kościółka Sewerynówka, - nartostradą do stokówki biegnącej nad Halą Koszarki do potoku    Sopotnickiego przez Krzemieniny do osady Potoki (w kierunku Przysłop).
 - JAWORKI - BIAŁA WODA, z Jaworek przez Rezerwat Biała Woda na halę wypasową do    szlaku niebieskiego w kierunku Obidzy Piwniczańskiej. Z Jaworek czerwonym szlakiem przez    Rusinowy Wierch, Jasielnik do Obidzy Piwniczańskiej.
 
- OBIDZA PIWNICZAŃSKA - PRZEHYBA, wzdłuż szlaku czerwonego przez Wielki Rogacz,    Zawór Ryterski, stokówkę leśną do szlaku zrywkowego prowadzącego na grzbiet Pasma    Radziejowej, dalej na czerwony szlak w kierunku Złomistego Werchu i Przehyby.
 - TRASY W OBRĘBIE MAŁYCH PIENIN: - Z Jaworek drogą bitą do schroniska Durbaszka, dalej    szlakiem niebieskim turystycznym w kierunku Szczawnicy ze zjazdem drogami lokalnymi -    polnymi na przysiółek Potoki, - z Jaworek drogą przez Bukowiny (nad Rezerwatem Homole    na hal wypasową pod Wysoką ), następnie w kierunku Durbaszki - halami, a w kierunku    Obidzy Piwniczańskiej halami do niebieskiego szlaku

48860